Chytré drony
nejen pro začátečníky

Doporučujeme

tato doména může být na prodej

kontakt pouze písemně

na optime.cz

Kde koupit

kv-dude-konzultace-150

Pokud neumíte dostatečně anglicky nebo z jiného důvodu, provedeme vás nákupem na GearBest a BangGood, nejspolehlivějšími čínskými eshopy.

Oba nám ze svého zisku oddělí několik procent provize, aniž by to zvýšilo vaši nákupní cenu, podmínkou podpory je tedy využít odkaz z našich stránek, aby bylo zřejmé, že jsme vás doporučili my. Podpora je dobrovolná, není na ni nárok.

V jejím rámci počítejte s konzultacemi nejen během nákupu, ale i po něm v případě, že bude třeba zboží v budoucnu reklamovat.

Dopisování zabere až několik dní, podívejte se na náš návod a teprve pak pošlete dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jak to probíhá?

Na eshopu si vyberete produkt, který vás zajímá (nemusí to být jen kvadroptéra).

My vám pomůžeme s překladem, bude-li třeba.

Objednáte pomocí platební karty.

My vám pomůžeme s jednotlivými kroky, bude-li třeba.

Dodání zboží z EU trvá 1 týden, z Číny obvykle 3 týdny.

Bude-li mít zpoždění, přeložíme vám informaci o pohybu zásilky.

Bude-li zboží zadrženo na celnici, jednáte s ní sami.

Doporučíme vám postup, nejde o nic složitého a zastupuje vás Česká pošta.

Přijde-li zboží nefunkční, pořídíte fotografii nebo videozáznam.

Poradíme vám, jak postupovat pro využití záruky vrácení peněz.

Objeví-li se během jednoho roku závada s nárokem na reklamaci, připravíte informace, případně fotografii nebo videozáznam.

Poradíme vám, jak postupovat při reklamaci.

 

Podmínky spolupráce

Na podporu není nárok a je z naší strany dobrovolná, založená na principu spolupráce a dobrých vztahů. Komunikace probíhá e-mailem.

Dobré zkušenosti při nákupu a případné reklamaci jsou založené na vstřícném přístupu ze strany doporučených eshopů, naší úlohou je podpora v oblasti, kde ještě nemáte zkušenosti, a jazyková podpora.

Vezměte v úvahu, že kvadroptéry trpí při provozu, který zahrnuje otřesy a pády, jejich součásti se podstatným způsobem opotřebovávají (motory, baterie). Eshop k tomu přihlíží a reklamaci uzná jen v jednoznačných případech (stejný přístup je u kvadroptér u českého prodejce).

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x