Chytré drony
nejen pro začátečníky

Doporučujeme

tato doména může být na prodej

kontakt pouze písemně

na optime.cz

Kde koupit

kv-baterky-150

Jedna baterie obvykle nestačí, při objednávce doporučujeme rovnou přidat několik dalších. Zauvažujte také o základních náhradních dílech, například nožičky dronu se často poškodí, stejně jako chrániče vrtulí.

Nejdou-li náhradní baterie z EU, často se platí za jejich přepravu odděleně od samotného dronu. V článku máme několik tipů, jak si situaci usnadnit.

Nejjednodušší je koupit další baterie u českého prodejce, zde je ovšem pravidlem, že zaplatíte dvojnásobek ceny oproti čínskému eshopu. Lepší ceny jsme našli na www.bighobby.cz.

Pokud se podíváte v místní modelářské prodejně, cena bude také přibližně dvojnásobná, ale ušetříte na poštovném a baterii máte hned.

V EU má dobrou nabídku baterií čínský eshop www.rcmoment.com, nebudete mít starosti s DPH, dodání je do týdne. Nestandardní typy najdete obvykle na www.hobbyking.com.

Nekupujete-li originální baterii, určenou pro daný model, možná bude třeba vyměnit napájecí konektor. Ten můžete objednat z eshopu a běžné také získat v modelářské prodejně. U baterií s více články se to týká konektoru na černo-červeném kabelu, tří nebo čtyřžilový konektor se nemění, řídí nabíjení jednotlivých článků.

kv-baterie-600

Příspěvek do diskuze
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x