Chytré drony
nejen pro začátečníky

Doporučujeme

tato doména může být na prodej

kontakt pouze písemně

na optime.cz

Jak na to

kv-dude-rozhodovani-150

Asi tušíte, že létání s kvadrokoptérou je velká zábava, a ať jste ji viděli v akci nebo vám ji někdo půjčil, určitě chcete vlastní.

Pro začátek si určitě pořiďte levnou, protože s ní budete narážet, padat a ztrácet ji. Jestli uvažujete o profesionálním dronu, malá koptéra bude sloužit jako cvičná.

Jak vybrat první stroj?

Detail

kv-dude-smutny-150

Můžete ji vzít ven, vyletět do padesáti metrů a nechat si ji odfouknout větrem mimo signál. Nebo se za jeho hranicí vypnou motory a kvadrokoptéra spadne z padesáti metrů na beton, případně na auto.

Ani vaše schopnosti řídit ji nebudou bez praxe dostatečné a chce to nějaký čas.

Jak tedy začít?

Detail

kv-syma-kamera-150

Pokud nepořídíte kvadroptéru s kamerou hned, později o tom budete uvažovat. Verze FPV přenáší obraz do mobilu nebo přijímače s displejem, ostatní kamery nahrávají na vloženou paměťovou kartu, silnější drony unesou akční nebo jinou kameru a umožní tak obvykle kvalitnější záznam.

Co můžeme očekávat?

Detail

kv-vitr-150

Předpověď počasí, aktuální podmínky a hlavně sílu větru najdete v Aladinovi a UAV Forecast.

Kde se nacházejí bezletové zóny si můžete ověřit prostřednictvím české aplikace Maia.

Detail

kv-dji-150

Profi stroje, které umí všechno samy a je opravdu škoda je zničit. Jestli jste zvládli základy s něčím menším, podívejte se po starších typech za nižší cenu, s dobrou kamerou a díky dlouhému doletu se dají pořídit nádherné záběry.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x